Praca tymczasowa

Wielu przedsiębiorców boryka się z problem sezonowego wzrostu i spadku popytu na pracę. Jest to częste zjawisko w takich branżach jak turystyka, ogrodnictwo i sadownictwo oraz w firmach obserwujących okresowe zwiększanie ilości zamówień. Agencja Pracy Tymczasowej FORMIKA wychodzi naprzeciw tym problemom, proponując usługi pośrednictwa pracy tymczasowej w Polsce oraz za granicą.

Obecnie posiadamy bazę kilkuset pracowników z Polski oraz Ukrainy, gotowych do podjęcia pracy. Starannie wybieramy kandydatów do pracy, weryfikując posiadane przez nich uprawnienia oraz ich umiejętności. Co więcej, w przypadku rekrutacji osób do pracy za granicą lub cudzoziemców, bierzemy na siebie wszystkie sprawy formalne związane z pozwoleniami na pracę oraz wizami. Formalnie to nasza agencja staje się pracodawcą dla personelu tymczasowego - zajmujemy się opłacaniem podatków oraz składek na ubezpieczenie.

Jeżeli Państwa firma potrzebuje pracowników tymczasowych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Decydując się na współpracę nie musicie się Państwo martwić kosztami związanymi z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Nasza firma bierze na siebie całą procedurę weryfikacji kandydatów oraz sprawy formalno-kadrowe.

Umowa o pracę tymczasową jest umową z pełnym zakresem obowiązków zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Gwarantuje ona obowiązkowe ubezpieczenie takie jak zwykła umowa o pracę, badania pracownicze, oraz szkolenia BHP. Czas pracy na umowę o pracę tymczasową jest wliczany do stażu pracy i będzie uwzględniony przy obliczaniu emerytury.
Praca tymczasowa z definicji jest pracą okresową, dlatego zgodnie z Ustawą z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, łączny okres zatrudnienia pracownika tymczasowego u jednego pracodawcy użytkownika, nie może przekraczać 18 miesięcy w ciągu kolejnych 36 miesięcy.

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani podjęciem pracy tymczasowej, przygotowaliśmy atrakcyjne oferty pracy w różnych branżach. Gwarantujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie kraju i za granicą.

Copyright © Formika 2017 | Wykonanie CSSoft.pl