Leasing Pracowniczy

Leasing pracowniczy o stały element polityki personalnej realizowanej przez efektywnie zarządzane firmy na całym świecie. Usługa popularnie określana leasingiem pracowniczym lub zatrudnianiem zewnętrznym polega na oddelegowaniu do pracy na rzecz Klienta pracowników rekrutowanych zgodnie z wymogami konkretnego stanowiska, a następnie zatrudnionych przez agencję pracy tymczasowej.

Decydując się na współpracę z Agencją FORMIKA, możecie być Państwo spokojni o kwestie formalne związane z zatrudnieniem pracowników tymczasowych. Na czas podpisania umowy nasza firma staje się pracodawcą dla pracownika i bierze odpowiedzialność za stronę kadrowo-płacową, jaką jest opłacanie składek ubezpieczeniowych, odprowadzanie podatku i wystawianie faktur. Co więcej, zapewniamy transport i zakwaterowanie pracowników.

Leasing pracowników z Ukrainy

Twoja firma boryka się z brakiem pracowników w momencie intensyfikacji prac? Jeżeli poszukujesz wykwalifikowanych specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia lub pracowników niższego szczebla - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy leasing pracowników z Białorusi oraz z Ukrainy. Wynajem pracowników innej firmie jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w Polsce i za granicą.

Po otrzymaniu od Państwa kryteriów dotyczących wymaganych kwalifikacji personelu przystępujemy do szukania odpowiednich osób. Dokonujemy także weryfikacji uprawnień i umiejętności pracowników, aby zaproponować Państwu jak najlepszych kandydatów. W przypadku leasingu pracowników z zagranicy dopełniamy wszystkich formalności związanych z wizami i pozwoleniem na pracę.

Copyright © Formika 2017 | Wykonanie CSSoft.pl